למה לצפות מהעבודה ב- LiveJasmin com?

ל- LiveJasmin יש ממשק רוסי. אז, בנות מרוסיה שמחות לראות כאן. אבל מדוע הפרויקט מציב את עצמו כמצלמות רשת עבור גברים דירות דיסקרטיות בנתניה עשירים? כיצד להפוך למודל עם סטטוס VIP?

נערות ליווי בהוד השרון לבילוי דיסקרטי ולוהט בכל שעה ביום, עם בחורות ישראליות צבריות או תיירות רוסיות צעירות או בוגרות ומנוסות, בפורטל הסקס של ישראל !

ההרשמה ל- Lifezhasmin ברצוני לציין מייד כי עלות דקה תהיה נמוכה פי 3-4, אם לבחורה תוקצה הקטגוריה “בית (חובב)” לאחר ההרשמה. זהו הפורמט האיכותי ביותר שאינו מגיע למעמד היוקרתי.

ההרשמה באתר LiveJasmin מתקיימת בתחילה על פי התוכנית הסטנדרטית. הדגם העתידי ממלא את השאלון, מוסיף תמונות, מאשר את גילו הבוגר. לאחר בחינת הבקשה, הממשל מתחיל בדיקה אישית:

  • נבדקים נתונים חיצוניים למצלמת הרשת של המודל. אם הדמות או האדם לא אוהבים את הוועדה, הרישום לא יועבר.
  • ניתוח מרחב עבודה. החדר צריך להיות אטרקטיבי וניתן להציג. אין שטיחים על הקיר, טלוויזיות ישנות או תמונות במסגרת הרקע. סטודיו שכור יתקבל בברכה.
  • הערכת איכות הציוד. אם המצלמה זולה, דגם ה- VIP לא הופך. העבודות באתר מסורבות מייד כאשר הם רואים שהנערה החליטה לחסוך בציוד לשידורים.

אם לכל הקריטריונים המודל מקבל אישור, הוא מוקצה לקטגוריה יוקרתית. כל מי שלא עבר את הביקורת יושם בקבוצת “הבית”. שם, בנות מרוויחות מעט, כמו שמאמים מעדיפים לתקשר עם נשים מושלמות.
תקשורת עם גבר…
משחקי ASMR לאינטרנט…

קנסות באתר LiveJasmin

לאחר רישום הפרופיל מתבקשים מנהלי האתר ללמוד את כללי האתר בפירוט. אם אתה מבצע שידורים ומפר איסורים אלה, אתה יכול לקבל קנס או חשבון של חשבון. יש להבין שחלק ממברנות מעוררות בכוונה מודלים של מצלמות רשת. הם נוגעים בנושאים אסורים, מבקשים להעביר נתונים אישיים וכן הלאה. כתוצאה מכך, אישה נופלת למלכודת של רמאים. אפילו מקרים של סחיטה ידועים בגלל גישה רשלנית לנתונים אישיים.

גודל הקנס הוא 5-10 דולר. אם ההפרות חוזרות על עצמה, הילדה חסומה. הפעולות הבאות נחשבות לפיקוח רציני:

  • העברת החשבון של רשתות חברתיות, מספרי טלפון, דוא”ל;
  • פרסום במהלך שידורי אתרים אחרים או כל סחורה;
  • סחיטה של ​​כסף מחברים, בקשות לתרומות וצדקה.

אם הפרופיל חסום, עליך ליצור קשר עם תמיכה טכנית. כל מקרה נחשב בנפרד, יתכן שתוכל לשחזר את החשבון.

כמה דגמים מקבלים עבור “Lifezhasmin”

נערות ליווי בהוד השרון לבילוי דיסקרטי ולוהט בכל שעה ביום, עם בחורות ישראליות צבריות או תיירות רוסיות צעירות או בוגרות ומנוסות, בפורטל הסקס של ישראל !

מחיר הדקה תלוי בדירוג הדגם. נערות שלא הוגדרו מקבלות 1.5-1.99 דולר. בעלות זו בחודש ניתן להרוויח 250-600 דולר.

דגמים עם סטטוס VIP מרוויחים תוך דקה של שידור של 2 $, הסכום המרבי הוא 5 $. בנות מורשות לצאת לשיחות בחינם או לארגן שידורים פרטיים.

רק אצלינו מגוון רחב של נערות ליווי בהוד השרון הכי טובות בארץ. אני בחורה מתוקה מפנקת כמו שלא הכרת מחכה להגיע עד אליך או למלון לחווי אינטימית שתתאהב חייב להיכנס עכשיו. שירותי ליווי בהוד השרון

התחרות באתר מרגישה טוב. כל דגם רוצה לקבל את תשומת ליבו של ממבר הנדיב ביותר. אבל זרים מעדיפים ללכת לחשבונות שבהם בנות עובדות בזוגות או בקבוצה. פורמט זה מבוקש בקרב אמריקאים וגרמנים.

דגמים בביקוש למצלמת רשת מקבלים בקלות מ -5,000 דולר לחודש. כמובן שבבנות האלה יש מופעים בהירים, ובנוסף יש מועדוני מעריצים משלהם המאורגנים באישור האתר. אתה יכול גם לקחת חלק בתחרויות, אירועים כאלה מאפשרים לך לנצח 100-1000 דולר.

סכום מינימלי למשיכת כסף 10 $. כסף מתקבל בחשבון תוך שבועיים. נשים רוסיות מציעות 3 דרכים למשוך כסף: Webmany, EpayService ו- Paxum.