משרות פנויות של מפלגת קינקי ומשכורות העובדים

טטיאנה דמיטריבה וטייסייה רושטניקובה הם מייסדי מסיבות סגנון מפלגה קינקי ברוסיה. בנות התמודדו עם מספר בעיות בתחילת הדרך. היה קשה במיוחד לבחור צוות שבהחלט יבצע את הפונקציות הדרושות. לעבודה, דגמים מסוכנויות, רקדנים ממועדוני לילה ואפילו בנות שרגילות לרווחים על צרכים הוזמנו לעבוד.

המייסדים אומרים שלפחות 750 אלף מוקצים לעובדים בשכר. רובל. במדינה הקבועה, רק 11-15 אנשים עובדים. אלה האחראים לפרסום ברשת, DJ, צלם זמן מלא, מנהל, מארחים, טבחים, מעצבים, במאי הצגה. שאר המשתתפים באירועים הזמינו.

איך להשיג עבודה בקינקי ורסקי?

כמובן שהודעות על מערך העובדים הנוספים אינן ממוקמות בכל החילופים המקוונים. לרוב, מדווחים על משרות פנויות בקבוצות נושאיות של רשתות חברתיות או באתר הרשמי של המארגנים. כדי להתחיל בצוות כזה, תצטרך לעבור ראיון. יש צורך למלא את השאלון או להציע את מועמדותך על ידי שליחת הודעה אישית למנהל או למארגן המפלגה.

טטיאנה דמיטריבה וטייסייה רושטניקובה שיתפו את העובדים לרוב צריכים להעסיק בכל מפלגה:

 • רקדני גו-גו, חשפנית. מסיבת קינקי מרוויחה על ידי מבצעים נוכחיים העובדים במועדוני לילה. הילדה מקבלת מ -3000 רובל לחדר. עובדים אלה רק רוקדים, אך אינם לוקחים חלק במופעים הפתוחים.
 • אמנים. בדרך כלל, לפחות עשרה אנשים צריכים. לכל אמן יש תפקיד ייחודי משלו. הפצה מתרחשת לאחר בחירת נושא המסיבה. עובדים אלה משלמים מ -1000 רובל לשעה. חלקם פשוט צריכים לשכב על הספה, המתארים חתולים עדינים. לכן, אין תשלום קבוע, המחירים תלויים במורכבות תפקיד האמן.
 • מלצרים. מספר העובדים הללו תלוי בהיקף האירוע. המלצרים מקבלים לעבור מ -3,500 רובל.
 • משטרת קינקי. אלה משקיפים. גברים ונשים מוודאים שהאורחים לא מפרים את כללי השהות בשטח המוסד. אי אפשר להפר את הכלל הבסיסי: “לא, אז לא”.
 • מאסטרס שיבארי. אין הרבה אנשים שיכולים להתחבר נכון. אדונים מקבלים מ -6,000 רובל למשמרת.
 • מעסה. אדונים אלה מקבלים מ- 700 רובל למבקר לחדרם. התוכניות הן הפשוטות ביותר, עם הזמן אינן עולות על 20 דקות. לפחות 15 אנשים עוברים בדרך כלל במהלך הערב.

מוגדר לעתים קרובות …
איך להיות מושלם…

משרה חלקית על מכשפים קינקי מתאימה לילדות צעירות נועזות. אם העובדת מתאימה לכל דבר, והיא מבצעת בצורה מושלמת את תפקידיה, אז היא תוזן ברשימה הלבנה. בנות רבות עובדות באופן קבוע באירועים כאלה.

כאשר המפלגה הקינקי יכולה להיות מסוכנת?

באופן רשמי, מפלגות כאלה אינן אסורות בשטח הפדרציה הרוסית, אלא בגלל האווירה המשוחררת, אירועים כאלה חוששים. אם אתה משתף פעולה עם מארגנים אחראיים, אתה לא יכול לפחד לקחת חלק במופע כזה. העבודה נחשבת לפשוטה, אך אתה יכול להרוויח כסף טוב.

למארגנים נורמליים יש תמיד אתר אישי. דרכו אתה צריך ליצור קשר עם המנהל כדי להציע את המועמדות שלך.

דירות דיסקרטיות באשדוד – israel night club. נערות ליווי &#***; דירות דיסקרטיות &#***; דירות דיסקרטיות בדרום &#***; דירות דיסקרטיות באשדוד. ב Whatsapp – **** *** ** **.

אבל צדדים פרטיים המארגנים אישים חשודים עוקפים טוב יותר. להלן הרגעים שצריכים להתריע:

 • אין אתר רשמי עם אנשי קשר;
 • קח בלי ראיון;
 • אין ביקורות על המארגן ברשת ובדפים החברתיים;
 • מסיבות בשטח בית פרטי מחוץ לעיר;
 • המשתתפים לא יותר מ 20 אנשים;
 • אף אחד לא מסביר את חובות העובדים, ואין דירקטורי מופעים באופן כללי.

דירות דיסקרטיות באשדוד – israel night club. נערות ליווי &#***; דירות דיסקרטיות &#***; דירות דיסקרטיות בדרום &#***; דירות דיסקרטיות באשדוד. ב Whatsapp – **** *** ** **.

מסיבת קינקי אמיתית נערכת לפחות 250 איש. זה תמיד אירוע גדול -בקנה מידה שנכתב עליו ברשתות חברתיות או במקומות נושאיים. מאירועי עבר יש תמונות רשמיות שצולמו על ידי צלם זמן מלא. שום דבר חשוד? אז אתה נערות ליווי בהרצליה יכול ללכת בבטחה להרוויח כסף נוסף במסיבות כאלה.

סקס אדיר עם נערות ליווי בדירות דיסקרטיות – TuTaTok אינטרנט קטלוג הגדול למבוגרים. הרבה מאוד מודעות של בנות חמות בשביל סקס אדיר. מבחר בחורות יפהפיות הכי גדול בישראל. הקלק כאן – הכנס ובחר לך חברה לבילוי. מחכה לך מפגש נעים וסקס אדיר.מודעות בכל הארץ. תרגיש מאצו. דירות דיסקרטיות נערות ליווי עיסוי אירוטי בחר את העיר שלך לפגישה עם בנות חמות